Victron Solar Şarj Kontrol Cihazı SmartSolar MPPT 250/70-Tr VE.Can Charge Controller (SCC125070421)
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
SCC125070421
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
33.286,93 TL + KDV
*3.126,66 TL den başlayan taksitlerle!
%31
27.588,22 TL
39.944,32 TL
Ürün açıklaması ve özellikleri
Ultra hızlı MPPT: değişken ışıkta daha verimli enerji hasadı
Parçalı gölgelenmede geliştirilmiş MPP tespiti
Bluetooth + kablolu haberleşme: kur, izle, güncelle
VE.Can ile senkron paralel çalışma: büyüyen sistemler için
Teknik Bilgiler
Ürün Adı Victron SmartSolar MPPT 250/70-Tr VE.Can
Ürün Kodu SCC125070421
Akü Voltajı 12 / 24 / 48 V otomatik seçim (36 V: manuel)
Şarj Anma Akımı 70 A
Nominal PV Gücü 12V: 1000 W / 24V: 2000 W / 36V: 3000 W / 48V: 4000 W
Maks. PV Kısa Devre Akımı (Isc) 35 A (MC4 bağlantısı başına maks. 30 A)
Maks. PV Açık Devre Voltajı (Voc) 250 V mutlak maksimum (en soğuk koşullar), 245 V maksimum marş ve işletme
Maksimum Verim %99
Boyutlar (Y x G x D) 185 x 250 x 95 mm
Ağırlık 3 kg
Kullanım Alanları
Tekne ve yatlarda servis aküsü şarjı (güneş paneli destekli sistemler)
Karavan ve mobil yaşam sistemlerinde güneşten akü şarjı
Off-grid ev ve tiny house projelerinde akü şarj yönetimi
12V / 24V / 48V akü bankalarında MPPT tabanlı şarj kontrolü